Wspaniałe osoby, każda z nich jedyna w swoim rodzaju.

Zostaw recenzję
Zostaw recenzję

Co klient o nas mówi

Osiągniecie szczęścia, zdrowia bądź celu jest dla nas największa zapłatą.

Najważniejsze dla nas jest to, że u chłopaków czujemy się jak w domu! Poprawienie nawyków żywieniowych i zmiana naszych ciał, jest przyjemnym efektem ubocznym! To, jak potrafią zmotywować Cię do działania, wpływa nie tylko na to co dzieje się na sali, ale i na cały Twój światopogląd! Dziękujemy Panowie!

Bartek i Karolina

M jak Mirek – odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Wybitny trener i wyjątkowa osobowość…
H jak humor – zawsze uśmiechnięty, zarazi Cię pozytywną energią. Gdy kapie Ci pot z nosa zawsze znajdzie do tego odpowiednio „śmieszny” komentarz ?
A jak ambicja – dąży do określonych celów i pomaga osiągnąć je innym
B jak bezpieczeństwo – Twoje zdrowie jest dla niego najważniejsze, profesjonalista w każdym calu.
A jak anatomia – wie o niej wszystko…
J jak jazda, nie zna litości, nie rozumie stwierdzenia „już nie mogę…” ? pomimo tego z każdego treningu wychodzisz z rogalem od ucha do ucha…

Mogl by byc cały alfabet, ale kończymy tą wyliczankę, bo lecę na trening… jak zawsze na skrzydłach

Asia

Trener w pełni kompletny. Jedyny w swoim rodzaju.

Profesjonalny, doświadczony, cechujący się rzetelną wiedzą i pasją.

Uczy i czuwa nad poprawną techniką wykonywania ćwiczeń.

Dostosowuje poziom ćwiczeń do moich możliwości.

Motywuje do treningów i tworzy cudowną atmosferę.

Bystry obserwator i cudownie uśmiechnięty człowiek.

Trening z Mirkiem to nie tylko efektywna praca ale cudowne odreagowanie od wszystkich codziennych problemów.

Trenować może każdy, trenować można wszędzie ale nie można trenować samemu chcąc osiągać w pełni swoje cele i mieć z tego wielką frajdę. Wszystkim tym którzy chcą się świetnie bawić i osiągać swoje cele, polecam swojego trenera Mirka

Mirek

Treningi z Mirkiem hmmmm.. tu nie ma czasu na obijanie, profesjonalizm, mega wycisk, super energia, pozytywne emocje, uśmiech, uśmiech i jeszcze raz uśmiech !! Chyba już nic nie trzeba dodawać !;)

Marysia

Miro – hmm jednym słowem trener idealny. Wspaniały jedyny w swoim rodzaju, pełen ciepła i pozytywnej energii którą zaraza ludzi wokół siebie. Imponuje Swoja wiedzę i doświadczeniem ktore zbierał latami. W sposób idealny przekazuje pewna ideologie życia i zmienia pogląd na zdrowe żywienie i aktywność fizyczna. Z nim największy wysiłek staje sie przyjemnością i przynosi satysfakcję Wychodząc ze studia tęsknisz za panująca tam aura i nie możesz doczekać sie następnego treningu ,który daje kopa pozytywnej energii do działania na codzień nie znam lepszego trenera polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie na lepsze dzięki niemu pokochasz aktywność fizyczna i zrozumiesz ze da sie jeść smacznie i zdrowo jednocześnie Taki trener to skarb

Marzena

Profesjonalizm. Perfekcjonizm. Promienny uśmiech. Przesympatyczna osobowość. Pozytywna energia. Przeunikatowy brylant na rynku trenerów personalnych. Półka najwyższa, i to z najlepszego materiału! Oto cały Trener Mirek w pigułce :-))). A przede wszystkim Człowiek przez duże „C”; takich ludzi dzisiaj się już, niestety, nie spotyka.
Jego studio to Przytulna Przystań; szkoda, że tak krótko trwają treningi… Trener Mirek stwarza przemiłą atmosferę w czasie ćwiczeń i buduje bardzo serdeczne relacje z Klientem. Każdy Klient traktowany jest w sposób szczególny, wręcz „po królewsku” – i ma poczucie, że jest „najważniejszy”. Bo tak naprawdę jest przy Trenerze Mirku 🙂
Polecam. Polecenie wysoce przemyślane.

Ewa Kowaliszyn

Mirek to najbardziej profesjonany trener z jakim miałam przyjemność pracować, do tego mega sympatyczny i ostro daje w kość – z nieodłcznym uśmiechem na twarzy. Jedynie z Mirkiem mam pewność, że ćwicząc nie zrrobię sobie krzywdy, ani nie pogłębie problemu – rozejście mięśnia prostego. Polecam po stokroć!

Karolina Lechan-Kochmańska

Najlepszy trener jakiego znam!!! Kultura, uśmiech, ciepliwość i szacunek, to cechy charakteryzujące Mirka. Tak trzymaj !!!

Monika Sekulska

Mirek Mistrz!!!

Kasia Kordaczuk

Mega profesjonalista! Mirek to trener z pasją. Ma niesamowite podejście do dzieci. Moja córka nie chce wychodzić z zajeć do domu… a Mirek nie stosuje taryfy ulgowej jeśli chodzi o zdrowie. Bardzo polecam!

Paweł

Powiem wprost: ” uwielbiam” to miejsce i oczywiście bardzo cenię sobie Mirka. To mega pozytywny trener, który swoim uśmiechem i optymizmem zaraża innych. Cierpliwie znosi wszelkie „fochy” i powoduje, że znika stres i zmęczenie( to psychiczne, bo pojawia się fizyczne). Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Polecam wszyst

Julia Klimczak-Wawrzyniak

Potrzebujesz Fachowców? Przyjedź i sprawdź!!! Lekko nie jest polecam każdemu

Domin Do

Po każdym treningu czuje i widzę jak moja sylwetka zmienia się. Chodząc tylko raz w tygodniu!! chyba się uzależniłam

Sabina

Pełen profesjonalizm. Bardzo szeroka wiedza instruktorów, dobre warunki do treningu. Szczerze polecam

Grzegorz Kalinowski

„Popularność studia Habaj zatacza coraz szersze kręgi – na przykład według większości, Mandaryna na swoich koncertach krzyczała „Habaaaa!”, a to nieprawda – ona krzyczała „HABAJ!”, bo nie mogła otrząsnąć się z pozytywnych wrażeń po treningu. Ty też będziesz tak krzyczeć 😉. Gorąco polecam!”

Kamil Kołodziejski

„Polecam, efekty mówią same za siebie”

Piotr

„Genialne studio. Dużo ciężkiej pracy ale i uśmiechu. Profesjonalna kadra, fajne wyposażenie i coraz to nowe inwestycje w sprzęt. Połączenie zamiłowania trenerów do pracy i pasji zdecydowanie jest atutem tego miejsca”

Małgorzta

Profesjonalnie, konsekwentnie i wesoło :):)

Rated 5 out of 5
2023-03-31

Trenuję z Mariuszem już trzeci rok i to najlepszy trener na jakiego mogłam trafić. Zawsze zaangażowany na 100%, przygotowany, skupiony i z poczuciem humoru. Na treningach nie ma nudy, progres jest, a jaka radość kiedy osiąga się kolejne cele 💪🏼💪🏼💪🏼. Studio Habaj świetne i przyjazne miejsce. Polecam każdemu:):)

Ania

EMS

Rated 5 out of 5
2023-03-24

Bardzo męczy, czyli super 😁

Justyna

Nasi partnerzy