STUDIO HABAJ

Kobiety w ciąży i po ciąży

Kobiety w ciąży i po ciąży

Aktywność fizyczna to nieodłączną część Twojego życia. Bieganie, siłownia czy fitness sprawiają Ci wiele radości. Jednak właśnie dowiedziałaś się, że zostaniesz mamą i zastanawiasz się czy w trakcie ciąży możesz kontynuować treningi. Odpowiadamy – nie tyko możesz, a nawet powinnaś! Ważne by robić to z mądrze.

Każda kobieta przechodzi ciąże w zupełnie inny sposób, dlatego tak ważnym jest by Twoje treningi w tym wyjątkowym czasie były dobrane do Twoich indywidualnych potrzeb i predyspozycji. Również planowana metoda porodu ma wpływ na dobór ćwiczeń i strategię treningową. Ćwiczenia w ciąży pod okiem trenera personalnego to idealne i bezpieczne rozwiązanie!

Zacznij teraz

Zanim podejmiesz decyzję

Zanim rozpoczniemy ćwiczenia, dokładnie zbadamy i przeanalizujemy w jakim punkcie znajdujesz się Ty i Twoje ciało. Dzięki profesjonalnym wywiadom, testom i pomiarom będziemy mogli zaproponować Ci indywidualne i możliwe do osiągnięcia cele oraz wskazać drogę do ich realizacji. Nie obawiaj się, że nie masz kondycji, odczuwasz bóle, czy trapią Cię dawne kontuzje – to tylko niewielkie przeszkody w drodze do celu, które uwzględnimy, wspólnie ustalając Twój indywidualny program treningowy.