STUDIO HABAJ

Trening medyczny

Trening medyczny

Skierowany jest do wszystkich, którzy zmagają się z ograniczeniami w prawidłowej motoryce ruchu. Nasi trenerzy pomogą Ci w zlikwidowaniu dolegliwości bólowych w obrębie kręgosłupa, stawów i więzadeł oraz prawidłowej pracy Twojego układu nerwowo – mięśniowego.Skupią uwagę przede wszystkim na balans, mobilność, przyspieszenie i hamowanie danych segmentów Twojego organizmu. Praca nad jedną lub wieloma funkcjami pozwoli Ci na sprawniejsze i bezbolesne wykonywanie czynności w życiu codziennym.

Fizjoterapia Ry-Ha

Misja

Gabinet fizjoterapeutyczny powstał z myślą o niesieniu pomocy wszystkim tym, którzy cierpią i często nie wiedzą, dlaczego bądź nie są sobie w stanie sami sobie pomóc.
Żyjemy w czasach gdzie dolegliwości z naszym aparatem ruchu, są dość częste i wynikają z różnych przyczyn. Dlatego myśl o fizjoterapii stała się czymś szerszym, czymś co wychodzi poza pracę w samym gabinecie.
Jak kompleksowo podejść do tematu? Większość osób sądzi, że fizjoterapia kończy się w momencie pozbycia się bólu bądź innej dolegliwości. Czy aby na pewno, czy mamy pewność, że dolegliwość nie wróci? Otóż ta myśl spowodowała, że razem z Olą Rywacką, a także szeregiem osób oraz placówek medycznych, zdecydowaliśmy się założyć gabinet fizjoterapeutyczny, żeby nieść pomoc, edukacje, a także pełne zdrowie dla naszych pacjentów:)
Połączenie fizjoterapii z treningiem medycznym jest doskonałym połączeniem drogi fizjoterapeutycznej z wprowadzeniem Cię we właściwy sposób do ruchu tak, aby ryzyko nawrotu kontuzji było, jak najniższe.

Dzisiejszego dnia dysponujemy 3 gabinetami fizjoterapeutyczny oraz salą do treningu medycznego, w których odbywają się różne zabiegi tak, aby nieść wam pomoc, wiarę, ulgę oraz regenerację:) Na różnych etapach spędzicie z nami czas w gabinetach, a potem przeniesienie się z fizjoterapią na sale.

W naszym arsenale posiadamy wiele narzędzi do tego, aby prowadzić oraz wspomagać nasze terapię na różnych etapach.

Nasza misja to usuwanie przeszkód w robieniu tego, co kochacie, usuwanie bólu oraz jego przyczyn, powrót do zdrowia po operacjach i urazach oraz edukacja w taki sposób, aby nigdy nie powracał.

„Każda osoba jest unikalna i zasługuje na indywidualne podejście”

To, czego możesz się spodziewać w naszych gabinetach:

 

  • terapia manualna
  • akupunktura
  • RSQ1- najnowocześniejszy elektrostymulator w Polsce
  • terapia narzędziowa
  • magneto terapie
  • elektrostymulacje
  • laseroterapie
  • ultradzwięki
  • badanie na platformach do sił oraz równowagi
  • platforma stabilizacyjna reha dysk

Dzięki niedawno powstałym u nas Gabinetom Fizjoterapii RY HA możemy w pełni zająć się dolegliwościami związanym z aparatem ruchu.

Zacznij teraz

Zanim podejmiesz decyzję

Zanim rozpoczniemy ćwiczenia, dokładnie zbadamy i przeanalizujemy w jakim punkcie znajdujesz się Ty i Twoje ciało. Dzięki profesjonalnym wywiadom, testom i pomiarom będziemy mogli zaproponować Ci indywidualne i możliwe do osiągnięcia cele oraz wskazać drogę do ich realizacji. Nie obawiaj się, że nie masz kondycji, odczuwasz bóle, czy trapią Cię dawne kontuzje – to tylko niewielkie przeszkody w drodze do celu, które uwzględnimy, wspólnie ustalając Twój indywidualny program treningowy.