STUDIO HABAJ

Trening cross fit

Trening cross fit

To dzisiaj jedna z najpopularniejszych form treningu. Dzięki niemu w krótkim czasie następuje poprawa siły, wydolności, szybkości i wielu innych cech motorycznych. Trening ten skierowany jest do każdego, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych, bez ograniczeń wiekowych i poziomu sprawności.

Trening bardzo łatwo jest dopasować do każdego poprzez modyfikację czasu wykonania ćwiczenia, ilości powtórzeń oraz doboru obciążenia. W crossfit wykorzystuje się szereg zróżnicowanych ćwiczeń w niekończących się konfiguracjach co sprawa, że każdy trening to nowa, ciekawa przygoda. Możesz biegać, skakać robić brzuszki, pompki, próbować swoich sił ze sztangą i wiele innych rzeczy. Filozofią crossfit jest to aby trening był krótki ale intensywny.

Zacznij teraz

Zanim podejmiesz decyzję

Zanim rozpoczniemy ćwiczenia, dokładnie zbadamy i przeanalizujemy w jakim punkcie znajdujesz się Ty i Twoje ciało. Dzięki profesjonalnym wywiadom, testom i pomiarom będziemy mogli zaproponować Ci indywidualne i możliwe do osiągnięcia cele oraz wskazać drogę do ich realizacji. Nie obawiaj się, że nie masz kondycji, odczuwasz bóle, czy trapią Cię dawne kontuzje – to tylko niewielkie przeszkody w drodze do celu, które uwzględnimy, wspólnie ustalając Twój indywidualny program treningowy.