O nas

Uśmiech to podstawa 🙂

Nasza pasja

Każdy z nas ma przeszłość sportową, pasję do jakiejś dyscypliny. Stąd wiemy, że czerpanie przyjemności z aktywności jest podstawą. Wiemy również, że przyjemności trzeba się nauczyć. Tak, to też jest umiejętność, której chętnie Cię nauczymy :). Podczas prowadzenia treningów nie skupiamy uwagi wyłącznie na poprawnej technice, aktywacji mięśniowej, ilość serii, czy powtórzeń. Zwracamy bardzo dużą uwagę na Twoją edukację, która gwarantuje Tobie zrozumienie treningu i dlaczego to robimy. Dzięki temu możesz nauczyć się odczuwać przyjemność z treningu, co więcej, gdy sam podejmiesz aktywność fizyczną dokładnie będziesz wiedział co zrobić i jakich efektów oczekiwać, co powinieneś czuć, a czego nie, co gwarantuje Ci poprawność ruchu, a co informuje o popełnianych błędach. Ta wiedza jest niezykle ważna, abyś mógł się rozwijać i pokonywać kolejne etapy, osiągać cele, a także zarażać innych przyjemnością z ruchu 🙂 Taki jest nasz cel oraz misja!

13

Lat doświadczenia

10

Trenerów

360

Ilość m2

35

Miejsc parkingowych

„Każdy trener powinien pasować do klienta, każdy klient powinien pasować do trenera”. Tylko takie połączenie gwarantuje pożądany efekt 🙂 .

Poznaj naszą drużynę

Każdy z nas to specjalista w innej dziedzinie, dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać naprawdę trudnym zadaniom, często pomagamy sobie nawzajem, ponieważ Twój cel oraz twoje zdrowie jest dla nas priorytetem! Czasem to jednak nie wystarcza, dlatego na co dzień współpracujemy z przeróżnymi specjalistami oraz placówkami z zakresu fizjoterapii (osteopaci, chiropraktycy, fizjoterapeuci), dietetyki (klinicznej, psychodietetyki) oraz lekarzami. Wszystko, po to aby móc Ci pomóc 🙂 .

Mirosław Habaj

Diagnostyka, Kalistenika, Mobility, Stretching, Trening funkcjonalny, Trening medyczny, Trening motoryczny, Trening z ciężarem własnego ciała

Sport jest moją pasją i spełniającym się marzeniem. Od najmłodszych lat trenowałem dziesięciobój lekkoatletyczny oraz skok o tyczce. W chwili obecnej należę do elitarnego grona 74 (na całym świecie!) Master Trenerów Life Fitness Academy oraz Master Trenerów Światowej Organizacji Kalisteniki, Lebert Fitnes oraz Theraband Polska. Przez lata prowadziłem szkolenia z zakresu treningów personalnych, funkcjonalnych, kalisteniki, systemów podwieszanych, kettelbells, diadnostyki oraz wielu innych rzeczy które mnie kręcą:)
Czytaj więcej

Mariusz Duś

Trener personalny

Jestem Trenerem Personalnym od 4 lat. Już od ponad dwóch w Habaj Studio. Kocham pracę w tym miejscu, bo czuje się tu jak w domu. Ukończyłem studia drugiego stopnia na Wrocławskim AWF-ie, kierunku Sport – Specjalizacja Trener Przygotowania Motorycznego. Ukończyłem liczne kursy i szkolenia związane ze sportem m.in.Czytaj więcej

Piotr Kańczugowski

Trener personalny

Cześć, jestem certyfikowanym  trenerem który kocha sport. Jestem z nim  związany od dziecka począwszy od sportów motorowych takimi jak karting. W kolejnych latach dołączyłem do zespołu siatkarskiego Tygrysy Strzelin, amatorsko grałem również w tenisa ziemnego. Gdy skończyłem 14 lat w moim życiu pojawiła się siłownia, przez lata doskonaliłem swoją wiedzę i wprowadzałem ją w swoje treningi. Posiadam szeroką wiedzę na temat treningu siłowego oraz budowania masy mięśniowej. Posiadam Certyfikat Trenera Personalnego oraz Instruktora Siłowni FIT ACADEMY Instytut Rozwoju Trenerów Personalnych oraz Certyfikat ukończenia szkolenia na temat Aktywności kobiet w ciąży GSA Academy.
Treningi ze mną to nie tylko ciężka praca nad celami, które chcemy wspólnie osiągnąć, a dobra zabawa i miło spędzony czas.
Widzimy się na treningu, do zobaczenia 😃

Michał Labut

Trener personalny

Fizjoterapeuta z międzynarodowym dyplomem koncepcji PNF, certyfikowany instruktor treningu personalnego, absolwent Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, instruktor narciarstwa zjazdowego.

Michał zawsze uważnie wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania swojego podopiecznego. Szczególną uwagę poświęca na zbudowanie pozytywnej relacji, która sprawia, że trening to nie tylko ciężka praca, ale także dobra zabawa. Michał wciąż podnosi swoje kwalifikacje, umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w różnorakich szkoleniach i wykładach. Jego specjalizacją jest Czytaj więcej

Daria Gołębiowska

Trener personalny

Ze sportem jestem związana od dziecka. Odkąd pamiętam ruch zawsze był obecny w moim życiu . Zaczęło się od lekkiej atletyki, był taniec, fitness aż któregoś razu trafiłam na siłownie i … już tam zostałam. W ciężarach zakochałam się od razu i to właśnie trening siłowy jest moim ulubionym . Ruch to życie. Uważam, ze nasze ciała są stworzone do ruchu i warto wykorzystywać w treningu to co przydaje nam się i w codziennym
Życiu, dlatego tez często przemycam elementy treningu funkcjonalnego na sale.
Na treningach staram się „ zarażać” dobrą energią i miłością do aktywności.

Dominika Jurgiewicz

Trener personalny/EMS

Cześć! Jestem Dominika!
Sport to nieodłączna część mojego życia, a piłka ręczna, z którą jestem związana od 11 lat ukształtowała mnie w każdym calu. Aktualnie jestem zawodniczką drużyny WKS Śląsk Wrocław oraz trenerką personalną, trenerką przygotowania motorycznego, a także trenerką EMS.
Jeżeli zależy Ci na poprawie swojej sprawności fizycznej, wymodelowaniu sylwetki bądź na poprawie swojego stanu zdrowia – przyjdź na wspólny trening, a zobaczysz, że razem możemy zdziałać cuda.
W treningu stawiam na komfort klienta, pozytywną atmosferę, a także pełne zaangażowanie z obu stron.
W naszych treningach nie zaznasz nigdy nudy i monotonii.

Ernest Wawrzonkowski

Trener Personalny

Sport jest mi bliski od dziecka. Aktualnie jestem w trakcie studiów na wrocławskim AWF’ie. Mam za sobą 11 letnią karierę w tańcu towarzyskim w którym m.in zdobyłem mistrzowską klasę S oraz od 2014 roku poświęcam swój czas także kalistenice szerzej znanej jako street workout. Jestem zafascynowany wszelkimi formami ruchu, dlatego też osoby z różnych dyscyplin oraz grup wiekowych zawsze wychodzą zadowolone z treningu. Przez ostatnie kilka lat ukończyłem kursy obejmujące trening siłowy, kalistenikę oraz gimnastykę sportową. Posiadam także spore doświadczenie w pracy zarówno z osobami początkującymi jak i zawodowymi sportowcami oraz z osobami z problemami zdrowotnymi i zaburzeniami odżywiania, dlatego też do problemów i celów treningowych, zawsze podchodzę wszechstronnie i szczegółowo. Treningi ze mną to czysta przyjemność, satysfakcja oraz dobra zabawa.

Bartosz Kowalczyk

Trener personalny

Hej mam na imię Bartek. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w treningu siłowym i funkcjonalnym a co za tym idzie, w modelowaniu sylwetki i budowaniu szeroko rozumianej sprawności fizycznej.

Ze mną nie będziesz się nudzić, efektywnie wykorzystasz czas oraz uzyskasz odpowiedzi na trapiące Cię pytania.

Dlaczego ja? Motywacja, indywidualne podejście, efektywność, prawidłowa technika – to wszystko masz u mnie zagwarantowane 🙂

Czytaj więcej

Dawid Siemaszko

Trener EMS/personalny

Trener EMS oraz z zawodu fizjoterapeuta. Do głownych celów mojej pracy w studiu zaliczam pomoc osobom chcącym zbudować masę mięśniową, zredukować zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę, poprawić kondycję fizyczną i wytrzymałość oraz przede wszystkim zaktywizować mięśnie głębokie. Ze sportem jestem związany niemal całe życie, od 6 roku życia była to siatkówka, dziś są to sporty siłowe i wytrzymałościowe. Zdrowy styl życia stawiam sobie jako priorytet. Na treningach staram się zarażać pozytywną energią i poczuciem humoru.

Anna Habaj

Manager

Od początku powstania Studia w 2016 roku, byłam zawsze blisko tego miejsca i wszystkich tematów z nim związanych . Od ponad roku Studio stało się moim miejscem pracy, a od listopada 2022 roku wraz z Mirkiem powołaliśmy do życia EMS Habaj -moje oczko w głowie 🙂
W studiu zajmuje się…wszystkim. Zarówno marketingiem, zaopatrzeniem, prowadzeniem biura, a czasem jak jest taka potrzeba to malowaniem:) Moim głównym zadaniem jest ułatwić i usprawnić życie naszej coraz liczniejszej studyjnej rodziny.
Skończyłam Politechnikę Wrocławską.
Z wykształcenia jestem logistykiem, a z zamiłowania technikiem weterynarii .
Prywatnie jestem Żoną Mirka, Mamą naszych dwóch cudnych Córeczek – Zosi i Natalci. Kocham psy, Bieszczady, jazdę na rowerze, a on niedawna pływanie na desce SUP.

Umów się na bezpłatną konsultację!

Skontaktuj się z nami bądź odwiedź nasze studio już teraz!

Przejdź do kontaktu