STUDIO HABAJ

Trening personalny

Trening personalny

„Nie ma złych ćwiczeń, są tylko źle wykonane”

Ten trening, tak jak każdy inny odbywa się pod okiem wykwalifikowanego trenera. Poznając Twoje potrzeby, biorąc pod uwagę Twój wiek, kondycję, możliwości i oczekiwania razem z Tobą ustala plan działania.

Każdy trening składa się z rozgrzewki, indywidualnie dobranych ćwiczeń, a także bardzo ważnego elementu, jakim jest rozciąganie.

W przeciwieństwie  do samodzielnych ćwiczeń na siłowni lub w domu, trener  jest w stanie proporcjonalnie dobrać ciężar, który gwarantuje postępy i nie spowoduje kontuzji. Cały czas monitoruje technikę, poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz intensywność treningową.

Zacznij teraz

Zanim podejmiesz decyzję

Zanim rozpoczniemy ćwiczenia, dokładnie zbadamy i przeanalizujemy w jakim punkcie znajdujesz się Ty i Twoje ciało. Dzięki profesjonalnym wywiadom, testom i pomiarom będziemy mogli zaproponować Ci indywidualne i możliwe do osiągnięcia cele oraz wskazać drogę do ich realizacji. Nie obawiaj się, że nie masz kondycji, odczuwasz bóle, czy trapią Cię dawne kontuzje – to tylko niewielkie przeszkody w drodze do celu, które uwzględnimy, wspólnie ustalając Twój indywidualny program treningowy.