STUDIO HABAJ

Trening ogólnorozwojowy dla dzieci

Trening ogólnorozwojowy dla dzieci

Trening ogólnorozwojowy jest skierowany przede wszystkim dla dzieci oraz młodzieży po to, aby harmonijnie rozwijać ich ciało, nie tylko pod kątem podstawowych parametrów motorycznych jak siła, szybkość, gibkość czy stabilność, ale również koordynacja obydwu półkul mózgowych, koordynacja wzrokowo ruchowa, słuchowo ruchowa, a także koncentracja. To wszystko da nam harmonijny rozwój, który przełoży się nie tylko na sprawność, ale również na możliwości naukowe.


Ogólnorozwojówka wpłynie pozytywnie na mięśnie posturalne, czyli te, które nazywamy mięśniami głębokimoraz te, które zmniejszą ryzyko np. krzywizn kręgosłupa. Jeżeli masz dziecko i nie wiesz, czy ten trening jest dla niego, napisz do nas i umów się na spotkanie, na którym zdiagnozujemy i powiemy jakich parametrów potrzebuje T/woje dziecko, aby dobrze się rozwijało.

Zacznij teraz

Zanim podejmiesz decyzję

Zanim rozpoczniemy ćwiczenia, dokładnie zbadamy i przeanalizujemy w jakim punkcie znajdujesz się Ty i Twoje ciało. Dzięki profesjonalnym wywiadom, testom i pomiarom będziemy mogli zaproponować Ci indywidualne i możliwe do osiągnięcia cele oraz wskazać drogę do ich realizacji. Nie obawiaj się, że nie masz kondycji, odczuwasz bóle, czy trapią Cię dawne kontuzje – to tylko niewielkie przeszkody w drodze do celu, które uwzględnimy, wspólnie ustalając Twój indywidualny program treningowy.