STUDIO HABAJ

Trening funkcjonalny

Treningi funkcjonalny

Nastawiony jest na poprawę niedoskonałości, które ograniczają w codziennej aktywności w domu, w pracy, w sporcie i podczas wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Jest skierowany zarówno dla sportowców jak i osób zaczynających przygodę ze sportem oraz trenujących amatorsko, chcących zwiększyć kontrolę nad swoim ciałem a także zabezpieczyć je przed kontuzjami.

Nasi trenerzy kierują uwagę przede wszystkim na balans między trzema komponentami treningu funkcjonalnego: stabilnością, przyspieszaniem i hamowaniem danych segmentów Twojego organizmu. Praca nad jedną lub wieloma funkcjami pozwoli Ci na sprawniejsze i bezbolesne wykonywanie czynności w życiu codziennym.

Zacznij teraz

Zanim podejmiesz decyzję

Zanim rozpoczniemy ćwiczenia, dokładnie zbadamy i przeanalizujemy w jakim punkcie znajdujesz się Ty i Twoje ciało. Dzięki profesjonalnym wywiadom, testom i pomiarom będziemy mogli zaproponować Ci indywidualne i możliwe do osiągnięcia cele oraz wskazać drogę do ich realizacji. Nie obawiaj się, że nie masz kondycji, odczuwasz bóle, czy trapią Cię dawne kontuzje – to tylko niewielkie przeszkody w drodze do celu, które uwzględnimy, wspólnie ustalając Twój indywidualny program treningowy.